Imię i Nazwisko: Sebastian Chudzik

Rok urodzenia: 1994

Rok rozpoczęcia treningów: 2004

Wykształcenie: mgr Wychowania Fizycznego, Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Aktualne zajęcie: Pracuję w szkole podstawowej jako nauczyciel wychowania fizycznego. W wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie za pomocą różnych sportów ekstremalnych.

Z jakich osiągnięć osobistych jest Pan dumny?

Nie wiem czy jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy cel jaki sobie wyznaczę i uda mi się go osiągnąć, buduje mnie jako lepszego człowieka. Cieszę się, że skończyłem studia i mogę spełniać się w pracy zawodowej.

Z jakich osiągnięć sportowych jest Pan dumny?

Brałem udział w wielu zawodach, stawałem na tych najwyższych i najniższych stopniach podium, często dostawałem w tyłek, że ciężko mi się było pozbierać. Byłem w Kadrze Narodowej w kickboxingu i reprezentowałem nasz kraj na Mistrzostwach Świata, uważam, że osiągnąłem wiele, ale nie jestem w stanie wymienić największego osiągnięcia. Jestem dumny z tego wszystkiego, z każdej stoczonej walki czy wykonanej formy (no właśnie formy – no może tu trochę skłamałem 🙂 ). Uważam, że medale, nagrody i wyzwania jakie osiągnąłem jako sportowiec trenując Tang Soo Do pozwalają mi cieszyć się z tego, że sport to dla mnie przede wszystkim sposób na życie i to chyba z tego jestem najbardziej dumny.

Co najbardziej lubi Pan w Tang Soo Do?

W Tang Soo Do najbardziej podoba mi się to, że nie jest to tylko i wyłącznie sport walki, ale coś więcej. Tang Soo Do to rodzina; to sztuka walki; to nauka życia; to sport; to trening; to rekreacja; to wyjazdy i zabawa; to przygoda. Gdy myślę TSD, mam poczucie, że jest to taki rodzaj pozytywnej energii, której nie do końca umiem opisać. Lubię, że jest to tak wszechstronny sport, że każdy znajdzie tu coś co polubi, a może nawet pokocha. Formy, walki sportowe, układy z bronią czy pokaz siły poprzez rozbicia i wiele innych budują to czym właśnie jest TANG SOO DO 🙂

Ale TSD to także ludzie bez, których ta sztuka walki nie mogła by być tak niezwykła.

Zainteresowania:

Interesuje się głownie sportami walki, ale również lubię sporty ekstremalne w rekreacyjnym wydaniu. Moją zimową pasją jest snowboard, który staram się uprawiać w każdej formie i warunkach. Kocham również góry i wszystko co kojarzy się z aktywnością fizyczną i sportem.

W wolnych chwilach (chociaż nie tak często) również odpoczynek i gry to coś co mogę nazwać moim zainteresowaniem 🙂